Bizcuit aanwezig bij praktijkdag scan, herken

Bizcuit is aanwezig bij de praktijkdag scan, herken en factuurverwerking die dit jaar wordt georganiseerd door Onderzoeksinstituut GBNED.  De doelgroep van deze dag zijn Accountants-, administratiekantoren en andere geïnteresseerden die geïnformeerd willen worden over de laatste stand van zaken en het aanbod op het gebied van scannen & herkennen van boekingsdocumenten en elektronische factuurverwerking voor de accountancy.

Agenda Praktijkdag

Ontvangst vanaf 12.30 uur met koffie op de informatiemarkt. 13.00 uur Inleiding en toelichting rapport “Scan en herken van boekingsdocumenten en elektronische factuurverwerking” door dagvoorzitter Gerard Bottemanne, Onderzoeksbureau GBNED. Aan de orde komt onder meer:
  • Het aanbod van toepassingen op het gebied van scan en herken van boekingsdocumenten en elektronische factuurverwerking.
  • Selectiecriteria, waarbij ook wordt stilgestaan bij de exit strategie. Zo wordt geadviseerd aan leveranciers om gebruikers minimaal een jaar de tijd te geven als een oplossing uit de markt wordt gehaald. Tijdens de bijeenkomst wordt ook om een reactie van de aanwezige leveranciers gevraagd over dit punt.
  • Elektronisch factureren en Peppol. Met als onderscheidende eigenschappen: – Altijd duidelijkheid over afzender en ontvanger. – Geen spookfacturen meer. – De status van een factuur kunnen volgen via automatische factuurretourberichten. – Altijd 100% factuurherkenning. Waarom wordt Peppol nog niet massaal gebruikt? Softwareleveranciers en gebruikers wordt gevraagd naar hun visie en ervaring.
13.45 uur Presentatie door leveranciers van toepassingen. 15.00 uur Bezoek informatiemarkt met koffie en thee. Met de mogelijkheid om nader kennis te maken met aanwezige leveranciers en toepassingen. Neem vooral uw eigen testcase mee op een USB-stick! 15.45 uur Vervolg presentatie door leveranciers van toepassingen. 16.15 uur  Bezoek informatiemarkt met koffie, thee en een warme snack. Met de mogelijkheid om nader kennis te maken met aanwezige leveranciers en toepassingen. Neem vooral uw eigen testcase mee op een USB-stick! 17.15 uur Terugkoppeling en leren van elkaar. Ervaring delen door aanwezige deelnemers en eventuele vragen beantwoorden door leveranciers. 18.00 uur Afsluiten en einde bijeenkomst. Locatie Expo Hoevelaken, Koninginneweg 1 te Hoevelaken Kosten De kosten voor het bijwonen van het congres bedragen 125 euro per persoon, inclusief koffie/thee en een warme snack, excl. BTW. (dit is een gereduceerd tarief dat voor alle deelnemers geldt).

Voor meer informatie over Scan & Herken klik hier

Gerelateerde artikelen